Xiaomi SU7, 27 dakikada 50.000 kesin sipariş aldı!

Ayrıca, Xiaomi, özellikle koleksiyonerler ve markanın sadık takipçileri için tasarlanmış sınırlı sayıda Kurucular Sürümü’nü de tanıttı. Bu özel sürüm, Xiaomi’nin yenilikçiliğini ve teknolojideki liderliğini vurgulayan benzersiz özellikler sunuyor. Xiaomi SU7’nin piyasaya sürülmesi, akıllı telefon pazarında yeni bir dönemin başlangıcını müjdelerken, bu büyük talep markanın sektördeki gücünü de gözler önüne seriyor.

Xiaomi, SU7 EV modelini üç farklı versiyonla ve yaklaşık 28.000€ başlangıç fiyatıyla resmi olarak piyasaya sürdü. Şirket, ayrıca 5.000 adetle sınırlı çok özel bir Kurucular Sürümü de hazırladı. Bu özel sürüm için teslimatların 3 Nisan’da başlaması planlanıyor ve fiyatı standart ve Max versiyonlarla aynı seviyede belirlendi.

Xiaomi SU7, 27 dakikada 50.000 kesin sipariş aldı!

Xiaomi, SU7 için sipariş almaya başladıktan sonraki ilk 27 dakikada 50.000’den fazla kesin sipariş aldığını duyurdu. Bu, Çin pazarı için son derece başarılı bir lansmanı simgeliyor ve SU7’nin uluslararası pazarda da yer alması için umutlarımızı daha da artırıyor; çünkü SU7, soğuyan EV pazarında gerçek bir yenilikçi gibi görünüyor.

Kurucular Sürümü dışındaki araçların teslimatlarının Nisan ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor. Bu, günümüz EV alanında nadir görülen bir durum – genellikle tam lansmandan teslimat aşamasına kadar geçen süre birçok marka için çok daha fazla ay (hatta bazıları için yıllar) alıyor. Ancak Xiaomi, akıllı telefon piyasasını taklit ederek, duyurudan kargoya kadar geçen sürenin genellikle haftalarla ölçüldüğü bir modelle işleri farklı yapmak istiyor.

SU7 ile ilgileniyorsanız – ve kesinlikle ilgilenmeniz gerektiğini düşünüyoruz – lansmanımızın tam kapsamını kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x